Гарячі новини з Краматорська

Сьогоднішній день для жителів міста Краматорськ, що на Донеччині, видався ой яким не спокійним. Літаки, гелікоптери, постріли, поранені…

Ранок 15 квітня був звичайним, вийшло сонце, задзвонили будильники і люди пішли хто куди. Ніщо не передбачало біди. Біля МВ міліції розібрали барикаду, яку нещодавно збудували прихильники Донецької республіки, словом, місто жило своїм звичайним життям, але десь о п’ятнадцятій в небі з’явився гул. Це був гул військового літака. Через деякий час з’явився й другий «птах».

Люди почали бити на сполох. На сторінках «Фейсбуку» можна було дізнатися більше, ніж з новим по телевізору. Люди знімали літаки на відео, робили фото. В цей же час, на сторінках згаданої соцмережі з’явилися повідомлення про те, що з боку військової частини (аеродрому) чути постріли. Більш того, люди запевняли, що стріляють з літака.

Стріляли з літаків, зі слів очевидців, по людях, які були на барикаді, що поруч з  КПП військової частини. Наше власне джерело стверджує, що стріляли, можливо, холостими. Інформацію про постріли з літака ЗМІ Росії підхопили аж бігом, заявляючи, що українські військові почали стріляти по мирних громадянах. Хто перший почав стріляти наразі невідомо, проте відомо, як виглядають ті самі «мирні громадяни».

Ось фото, які зробили журналісти місцевого видання 6264.

мирний

мирний

мирний

Власне, маємо змогу бачити які то були «мирні громадяни». Звичайно, були й беззбройні люди, але в бронежилетах. Були на місці й «зєвакі»: підлітки, дорослі, деякі йшли туди навіть з пивом, рибою.

З заяви Міністерства оборони нам відомо, що «радикально налаштованими озброєними особами, що мали ознаки диверсійно-терористичних груп, було здійснено спробу збройного нападу на одну з військових частин Збройних Сил України, що дислокується у м. Краматорськ. Для відбиття нападу в рамках антитерористичної операції було здійснено попереджувальні постріли. Для наведення порядку біля периметру військової частини залучалися військовослужбовці та техніка Збройних Сил України.» Також зазначається, що з боку військовослужбовців постраждалих немає, проте деякі ЗМІ заявляють про одного пораненого.

На зміну літакам, в повітрі з’явилися гелікоптери. Спочатку один, потім другий… Найбільша кількість військових одиниць в повітрі помічена десь о 17:30. П’ять гвинтокрилів і літак. Через деякий час, дві бойові машини відлетіли в бік міста Слов’янськ, потім з неба зникла і решта.  Приблизно о 18:00 в небі було зовсім тихо. Майже о 19:00 два вертольоти зайшли на посадку, а хвилин за 5 полетіли геть. Скоріш за все саме в цей час відбулася висадка спецпризначенців.

https://www.youtube.com/watch?v=zT3o88h2MA8

Станом на зараз (21:48) все відносно спокійно, якщо не зважати на те, що декілька хвилин тому на аеродром знов прибув гелікоптер. За останніми даними, громадяни міста з-під КПП пішли, частина, а частина лишилася, наче намагаються оточити аеродром. На вулицях міста все як завжди, проте легка паніка присутня.

Підводячи підсумок дня, можна констатувати, що краматорські військовослужбовці впоралися зі своєю задачею. Словом, так і хочеться кричати: Слава Героям!

Також Вам буде цікаво:

Неконтрольоване знищення дерев
    Активістами та громадськими журналістами ВГО ”Екологія та соціальний...

Євро 2012 минуло, а проблеми залишились (або прогулянка невідомими містами відомих вулиць Харкова)
Минуло вже більше місяця як закінчився чемпіонат з футболу Євро 2012,...

Одеська фотовиставка “Неоголошена війна»
[caption id="attachment_13535" align="alignleft" width="300"] Неоголошена війна[/caption] В Одесі 23 травня відкрилася...

Практика скінчилася. Водночас сумно і радісно.
Неповні два тижні надали студентам-другокурсникам, майбутнім журналістам, закріпити свої теоретичні...

2 травня. Чи є довіра до ГПУ?
  Незабаром мине рік з часу страшної трагедії, яка відбулася...

       

0 Коментаріх до цієї публікації

1 Трекбеки

  1. Танки пішли, осад лишився - Програма "Сталий розвиток України". Екологія та соціальний захист. пише:

    [...] Маленьке місто Краматорськ, що на Донеччині, останнім часом часто фігурує у телевізійних випусках новин, на сторінках газет, журналів та веб-ресурсів. Справа вся в тому, що у окремих містах східних регіонів України фактично йдуть воєнні дії. [...]

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу