«Честное голосование» по-східному

голосование

Наша країна переживає складні часи. Фактично, вже втрачено Крим і вирішується питання по східних регіонах. Відверто російські активісти зі сходу вимагають федералізації та приєднання східних областей до складу РФ.

У зв’язку з цими подіями мережею шириться інтернет-ресурс, який має на меті провести неупереджене голосування, щодо вирішення подальшої долі російськомовних регіонів. Особливістю є те, що голосувати можуть лише жителі областей: Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Одеська, Ніколаєвська, Дніпропетровська.

Нами було проведено експеримент і ось що з нього вийшло. Перший раз на ресурс ми зайшли з мобільного телефону і обрали Донецьку область (до слова, кореспондент перебуває саме в цій області), проте сайт запевнив нас, що ми щось сплутали і знаходимось десь поза межами області. Другу спробу проголосувати було зроблено з комп’ютера, як треба, але і тут нас чекала несподіванка: «Вы уже голосовали.»

голосование

Проголосувати нам так і не вдалося. Зі зробленого скірн-шоту бачимо, що переважно люди (?) голосують за «Вхождение в состав РФ». Через ситуацію, що сталася з нами, результати цього голосування можна піддати під сумніви, тим-паче, що наш випадок не поодинокий. Один краматорський журналіст розмістив посилання на цей ресурс в своїй групі у соцмережі «ВКонтакте», а через деякий час під записом з’явився коментар про аналогічну з нашою ситуацію.

коментар

Звичайно, що ці результати не є й не будуть офіційними, але упереджені ЗМІ можуть послатися і на них. Велика кількість жителів Донбасу, між тим, проти приєднання до Росії. Не бажають вони і в Європу, адже хочуть жити в Україні, цілісній та єдиній.

Також Вам буде цікаво:

Бурштинська ТЕС потрапила до ТОП-10 українських підприємств, які забруднюють повітря
На сайті Міністерства екології та природних ресурсів України наведено 10...

На Донбасі пройде фестиваль «Ніч індустріальної культури»
30 червня на Донбасі пройде фестиваль «Друга зміна. Ніч індустріальної...

Реєстр громадських організацій “Екологія та соціальний захист в Херсонській області”
Херсо́нська о́бласть — область у південній частині України, у межах Причорноморської низовини. На північному заході...

Реєстр громадських організацій “Екологія та соціальний захист в Одеській області”
Оде́ська о́бласть — область в Україні. Обласний центр: місто Одеса. Систематичне заселення та господарське освоєння території,...

Реєстр громадських організацій «Екологія та соціальний захист у Донецькій області»
Донецька область (в 1938—1961 роки — Сталінська, з 1941 до 1943 року — Юзівська) — адміністративно-територіальна одиниця України. Утворена 2 липня 1932 року. Площа — 26 517...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу