Українcька діаспора за кордоном вимагає розслідування масових вбивств і катувань мирних громадян

Рубрика | Головні новини

Мітки |

25 02 2014, матеріал підготував кореспондент грицан володимир

 

 

Наслідком байдужості європейських політиків було те що Янукович, спираючись на підтримку Путіна, відав наказ застосувати зброю проти мирних протестувальників.

З 22 листопад 2013 року весь світ спостерігає за боротьбою українського народу. Кримінальний режим, який очолював Президент Віктор Янукович повністю взяв під контроль всю владу в Україні, перетворивши парламент, суди, прокуратуру і міліцію на механізм знищення і боротьби з власним народом. Тому у народу залишався тільки одна можливість захисту – протести!

Але Віктор Янукович протягом трьох місяців відкрито зневажав протести народу і продовжував політику безкомпромісного і нахабного знищення прав і свобод в Україні, відверто маніпулював інтересами держави й суспільства, використав невиправдну жорстокість проти мирних громадян, цинічно використовував державний апарат, виключно з метою власного збагачення і посилення тоталітарно — кримінального режиму.
Закордона преса часто не зовсім коректно висвітлювала події в Україні. Українці багатьох країн світу 23 лютого розпочинають акцію з метою донести до суспільства всього світу інформацію про події в Україні. Слід чітко розуміти, що люди поклали життя за свої права і свободи і проти тотальної корупції і диктатури влади. Головні вимоги протестантів – це вимога справедливості і поваги до людини як головної соціальної цінності сьогоднішнього цивілізованого суспільства.

Європа ігнорувала прохання українців про допомогу, і загравала з Януковичем. Неодноразові вимоги про введення санкцій проти корумпованих чиновників ігнорувалися з боку ЄС. Наслідком байдужості європейських політиків було те що Янукович, спираючись на підтримку Путіна, відав наказ застосувати зброю проти мирних протестувальників. Сьогодні Європа має неприхований факт масових вбивств і катувань мирних громадян.
Українці Італії 23.02.2014 о 14-00 в Римі на площі Есквіліно провели масовий протест з вимогою до ЄС негайного розслідування катувань, вбивств і тортур проти мирних громадян в Україні, які здійснювалися диктором Януковичем, за підтримки президента Владіміра Путіна.

Також Вам буде цікаво:

Влада на захистi журналістів
Народними депутатами України Одарченко Ю.В. ,Курпіль С.В. ,Чорноволенко О.В. ,Ілик...

В Києві до 85 річниці Голодомору 1932-1933 років відкрилася виставка «Голодомор-геноцид мовою чисел».
Радянський тоталітарний режим доклав максимальних зусиль, щоб стерти пам'ять кількох...

Янукович доручив Ставнійчук розвивати громадянське суспільство
Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Указ “Питання сприяння розвитку громадянського...

Президент України наочно упевнився у стані екологічної безпеки Севастополя
В Севастополі з офіційним візитом 14 серпня перебував Президент України...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу