Майдан 2013

Рубрика | Головні новини, Львівська область, молодь

03 12 2013, матеріал підготував кореспондент Тарас Богдан

 

 

Є така закономірність - чим складніше ситуація в окремо взятій країні, тим цікавіше потім її історія для наступних поколінь . Напевне історично склалось так, що Україна була, є і мабуть буде цікавою країною. Нещодавній розгін мирної демонстрації ( хоча це досить м’яке визначення того,  що власне відбулося в Столиці ) тим не менше знову став тим стимулом до масових дій,  яких громадське суспільство мабуть не очікувало само від себе. З посмішкою перечитую міркування різних аналітиків щодо того, що після Помаранчевої революції суспільство стало байдужим до всього. Шановні — Ви помилялись. І Слава Богу. Але тим не менше багато питань потребують відповідей … Хоча — на все свій час. Отже, фактично зараз ми стали свідками та учасниками подій. які в черговий раз доказали Україні та українцям, що громадська позиція кожної окремо взятої людини може мати значення для цілої держави загалом. Майдан — це більше ніж демонстрація. Це волевиявлення, про яке так переконливо пише наша правлена-переправлена Конституція. На наших очах, саме зараз — змінюється Історія. І власне навіть не так суттєво, яких поглядів дотримується кожен з Вас. Є речі, які знаходяться поза межами політики — і до яких не можна лишатись байдужими. Зокрема — насильство над мирними людьми. І особисто я надзвичайно радий, що незважаючи на брехню політиків та розчарування в багатьох ідеях люди все-ж таки знаходять в собі те, що дає дає змогу змінювати історію. І в першу чергу це - небайдужість до того, що відбувається довколо нас.

Ден Браун в передмові до «Інферно» згадав слова Данте Аліг’єрі : «Найбільш моторошні місця в пеклі приберігаються для тих. хто залишається байдужим під час моральної кризи». 

  Не будьте байдужими. Сайдан 2013

Також Вам буде цікаво:

 
З А К О Н   У К Р А Ї...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В...

 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Про звільнення О. Гнатцова з посади Керівника Управління стратегії...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу