В Україні є громадянське суспільство!

Рубрика | Головні новини, Сталий розвиток, Чернігівська область

02 12 2013, матеріал підготував кореспондент lisn56

В Україні є громадянське суспільство!

Нещодавно в розмові з однією знайомою – загалом розумною, але дуже категоричною в своїх оцінках жінкою – я почула доволі безапеляційне твердження: «Нічого доброго в цій країні чекати не доводиться!». Мовляв, такі у нас люди, що дозволяють чинити із собою так…

Минув тиждень, і ми стали свідками подій на Майдані в Києві. І не лише ми, а весь світ переконався, що народ України більше не може і не хоче миритися з олігархічно-корупційним режимом і хилити голову перед свавіллям. Мільйони людей вийшли на майдани заради ідеї незалежності й суверенітету України.

 

2 грудня в Чернігові на зустрічі голів представників опозиційних політичних партій, громадських і студентських організацій створено обласний штаб національного супротиву, що ставить за свою мету координацію народного волевиявлення після жорстокого побиття беркутівцями мирної акції протесту на Євромайдані.
На брифінгу, що відбувся по закінченні засідання штабу, голова Чернігівської обласної фракції «Батьківщина» Олександр Кодола розповів, що не очікував такого аншлагу — учасників першого зібрання обласного штабу було набагато більше, ніж міг вмістити один кабінет, тому його довелося перемістити до конференц-зали. Він зазначив, що наразі розроблено план дій на найближчі дні й закликав чернігівців увечері вийти на мітинг на Красній площі.
«Ми повинні підтримати дітей, які не побоялися вийти на Євромайдан, — додав представник обласної організації партії «Удар»  Віктор Лазар. — Це абсолютно мирні акції. Це акції  громадянського суспільства. Я радий, що сьогодні в Україні є таке суспільство, і воно продовжує формуватися. Думаю, що за ним майбутнє!».

Щодо мене, то я в цьому просто переконана. Та чи зрозуміла це сьогоднішня влада?

Також Вам буде цікаво:

Знай, що ти п’єш. День — 3.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 5.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 4.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 6.
І ось експедиція продовжується, ми на шостому дні , попереду...

Посол Індії у РФ: Спільна валюта у країнах БРІКС поки не обговорюється
Країни БРІКС поки не збираються обговорювати питання введення спільної валюти,...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу