Церква засудила футбольних фанатів, що вчинили заворушення в центрі Сімферополя на Хеллоуїн, як і само свято

Рубрика | АР Крим, Сімферопль

05 11 2013, матеріал підготував кореспондент Анатолій Бойко

Кримська єпархія УПЦ засудила дії футбольних фан-тів, які 31 жовтня влаштували заворушення в центрі Сімферополя, б’ючи молодих людей, які відзначали Хелловін.

«Церква негативно ставиться і засуджує силові методи вирішення конфліктних ситуацій у випадку, коли можливий конструктивний діалог з тієї чи іншої суспільної проблеми», — йдеться в заяві єпархії.

У зв’язку з тим, що за деяким даними, заколотники називали себе організацією «Таврія — за православ’я», церковники зазначили, що будь-яка громадська організація, «асоціюється себе з православною духовною традицією», повинна отримувати благословення на свою діяльність правлячого архієрея тієї єпархії, на території якої вона знаходиться. Представники ж згадуваної організації «Таврія — за православ’я» за подібним благословення на свою діяльність, і, тим більше, на подібні акції, не зверталися і його не отримували.

Одночасно Кримська єпархія висловила свою стурбованість тим, що в середовищі співвітчизників Хеллоуїн «набуває статус дитячого та молодіжного свята». «Раніше прес-служба і духовенство Сімферопольської і Кримської єпархії, так само як і загальноцерковні ЗМІ неодноразово повідомляли про духовну згубність подібних псевдокультурних «свят», які мають відкритий язичницький, антихристиянський характер», — сказано в заяві.

Нагадаємо, ввечері 31 жовтня, коли сімферопольці святкували Хелловін, натовп приблизно з 30-40 молодих людей підірвала димову шашку в центрі міста, щоб привернути до себе увагу, після чого пройшла колоною по вулиці Пушкіна, викрикуючи на ходу нецензурні речівки. Крім того, молоді люди вели себе агресивно: вони штовхали і били тих, хто стояв на їх шляху.

На щастя, вчасно прибула міліція, яка затримала кілька заколотників.

Також Вам буде цікаво:

Танки пішли, осад лишився
Маленьке місто Краматорськ, що на Донеччині, останнім часом часто фігурує...

Прощавай, поліклініко?
У Чернігові під час пандемії короновірусу закрили поліклініку в центрі...

Підсумок конкурсу журналістів по Києву, Харкову та Дніпропетровську
Підомляємо підсумок конкурсного відбору на вакансію журналістів по містам Київ,...

Тернопіль запрошує на «Файне Місто»!
Хто знає, які фантастичні часи були в історії музичного руху...

Наркомани-викладачі працюють з дітьми!
    В ході журналістського розслідування щодо правопорушень в Центрі...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу