Місто світлофорів лишилося без світлофорів.

Рубрика | Головні новини, Донецька область, Цікаві метаіали

Мітки | , , , , ,

17 08 2013, матеріал підготував кореспондент datskiy

Місто світлофорів — так водії жартуючи, а інколи і з обуренням називають Краматорськ — північну столицю Донбасу. Їдучи через Краматорськ трасою державного значення Слов’янськ — Маріуполь зустрічаєш більше десяти світлофорів. І якщо одні дійсно потрібні і встановлені на жвавих перехрестях, то інші просто зайві. Яскравий приклад тому, світлофор на виїзді з ЕКО-маркету.

З 13 серпня на вулицях міста перестали працювати світлофори. Водії в шоці, адже щонайменше третина з них «права» купили, а їздити не купили. Як повідомив журналістам «НК» начальник МВ міліції Сергій Забор, через відсутність світлофорів кількість ДТП збільшилася в двоє. Якщо в середньому стається 2 -3 пригоди на добу, то за середу їх сталося 5, і всі на перехрестях.

Окрім цього, начальник МВ повідомив, що поставити на кожному перехресті регулювальника вони не в змозі, штат ДАІ скоротили в два рази. Точно не відомо, що було на інших перехрестях та в інші дні, але вчора на перехресті вулиць С. Орджонікідзе — Маяковського, близько 16 години регулювальник стояв. Окрім подяки, треба зробити зауваження керівництву міської міліції, бо на перехресті стояло аж три міліціонера, при тому, що регулював рух лише один. Два інспектора — це цілих два регульованих перехрестя і купа користі.

Навіщо ж вимкнули світлофори? — спитаєте ви. З цього приводу начальник МВ ДАІ Андрій Гайдук, журналістам «НК» сказав наступне. Світлофори довелося вимкнути через відсутність фінансів у міському бюджеті. Насправді це смішно, адже на нічне освітлення Міської Ради гроші є.

Як повідомили журналісту інтернет видання «Общежитие» в Краматорському Управлінні Держказначейства, гроші на роботу світлофорів були переведені ще 15 серпня, але на даний час працюють далеко не всі світлофори міста.

Тим часом, поки водії та пішоходи б’ють на сполох, журналісти «ВП» нагадують учасникам дорожнього руху значення сигналів регулювальника. Хоча за великим рахунком, така ініціатива мала б поступити не від журналістів, а від керівництва ДАІ.

Також Вам буде цікаво:

Щастя дитині — горе тварині.
Цирк - в розумінні будь-якої дитини це позитивне видовище з...

Підсумки тижня з зони АТО: Краматорськ
Автоматні "черги", вибухи мін, військова техніка на вулицях міста -...

В Керчи 4х летний мальчик выпал из окна 5го этажа
По сообщению крымского управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям, в результате падения...

Колекційні видання
  ...

День міста у Харкові. Відкриття оновленого парку ім. Горького
23 серпня цього року у Першій столиці нарешті відкрили парк...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу