Операція «Банкрут»

Рубрика | Головні новини, Донецька область, молодь

Мітки | , , ,

13 08 2013, матеріал підготував кореспондент datskiy

На минулих вихідних організація «Дорожній контроль» провела всеукраїнську акцію під кодовою назвою «Банкрут».  Мета акція проста як світ — знизити «карманний» дохід інспекторів ДАІ.

В минулі неділю та понеділок, на кожному стаціонарному посту ДАІ цілодобово чергували активісти організації, журналісти та просто не байдужі люди. За рахунок того, що про операцію було сказано заздалегідь, ДАІшники були готові, а тому конфліктів майже не було.

Мені випала нагода прийняти участь в акції і я не зміг відмовитися. В понеділок, 12.08.13 ми вирушили. Першою контрольною точкою був стаціонарний пост в м. Слов’янськ, в народі просто — БЗС. Поки ми під’їжджали, робота кипіла, а варто нам було зупинитися, все якось дивним чином завмерло. Мабуть збіг. Хвилин з 10 ми просто спостерігали, потім хлопці з ДК Слов’янськ дали інтерв’ю, для звітності, так би мовити. В свою чергу інспектори ДАІ, вирішили поцікавитися хто ми, що і, власне, навіщо. Спосіб вони вибрали не звичний — міліцейський. Підійшов прапорщик з клаптиком паперу та ручкою в руках і став переписувати номери транспортних засобів. Сказав, що йому керівник наказав.

Посидівши ще трохи на посту, було ясно — сенсації не буде. Було прийняте рішення поїхати на інший стаціонарний пост неподалік від  м. Артемівськ.

Робота стояла. Всі патрульні автомобілі знаходилися на стоянці посту, інспекторів на вулиці не було. Лишатися сенсу не було, тож хлопець з ДК Артемівськ запропонував проїхатися в Майорськ.

На зворотньому шляху, ми все ж таки провели десь годину на цьому посту, біля Артемівська, який не мав розпізнавальних знаків. Інспектори лише дивилися у віконце, на двір не виходили.

пост даі

В Майорську нас чекало дещо незвичне. Поки ми їхали в один бік, двері в посту були відчинені, коли за 5 хвилин повернулися — зачинено. Споруда, що зовні схожа на типовий стаціонарний пост ДАІ, «тримала» на собі вивіску з написом «Громадський пост».

пост

Оскільки нам катастрофічно не щастило, довелося повертатися в місце старту — Слов’янськ. І ось тут нам пощастило. Блукаючи вулицями Артемівська побачили як два патрульних авто затиснули БМВ з іноземними номерами. Побачивши нас, інспектори дещо злякалися, один навіть в автомобіль за капелюхом пішов.

Чому був зупинений та заблокований автобоміль БМВ достовірно ми так і не з’ясували, водій відмовився щось коментувати, а от інспектор, який бігав в службовий автомобіль за капелюхом, погодився прокоментувати ситуацію.

Чи є в словах інспектора хоч доля правди — невідомо, але схоже на повну нісенітницю. Є відчуття, що водія БМВ зупинили саме за те, що автомобіль іноземний, скоріше за все хотіли забрати на штраф-майданчик або взяти хабара. Побачивши декілька камер та купу людей, інспектори злякалися та відпустили автомобіль.

артемівськ

Між цими патрульними автомобілями стояв БМВ. Хлопець у блакитній футболці (ліворуч) схоже підставний, ходив переді мною з телефоном, перешкоджав діяльності.

На цьому акція «Банкрут» для мене закінчилася. Про позитивний результат акції може свідчити те, що по словам водіїв, сьогодні всі дороги «усіяні» працівниками ДПС. Сьогодні, мабуть, ДАІшники злі як ніколи, адже два дні конвеєр стояв, система дала збій, але ж план ніхто не відміняв, тепер треба відпрацьовувати.

Також Вам буде цікаво:

Маршрут Краматорськ — Донецьк: блок-пости, озброєні люди, заміновані поля
В світлі останніх сумних подій на сході України люди ширять...

Підсумки тижня з зони АТО: Краматорськ (тиждень миру)
Минулий тиждень в зоні АТО відрізняється від всіх попередніх тим,...

Ліс — легені планети
    До обласного дня садіння лісу 26 березня, за...

Стан радіоактивності на «Голубому озері»
Минулої п’ятниці разом з ДЕІ Гвоздюком Юрієм Анатолійовичем ми вирішили...

День Державного Прапора в Одесі ледь не став днем вибуху
[caption id="attachment_5390" align="alignleft" width="284" caption="Фото - trassae95.com"][/caption] 23 серпня в самому...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу