24 одиниці техніки, отримані за лізингом, розтягли на запчастини

Рубрика | Головні новини, Чернігівська область

20 07 2013, матеріал підготував кореспондент lisn56

Комбайни, трактори, сівалки на суму  майже 2 млн грн,  отримані за договорами фінансового лізингу, не знайшли ефективного використання на Чернігівщині.
Такого висновку дійшли спеціалісти Держфінінспекції в Чернігівській області, взявши участь у державному фінансовому аудиті виконання Державної цільової програми реалізації технічної політики в агропромисловому комплексі на період до 2015 року за 2010-2012 роки.
Загалом, як  повідомила кореспонденту видання «Екологія та соціальний захист» начальник відділу державного фінансового аудиту бюджетних  програм та діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки Тетяна Гречко, у досліджений період за рахунок фінансового лізингу в область надійшло 53 одиниці сільгосптехніки на загальну суму понад 32 млн грн.
Проте, за її словами,  не вся отримана техніка була використана ефективно. Зокрема, з’ясувалося, що Чернігівська філія НАК «Украгролізинг» вилучала трактори й комбайни в неплатоспроможних господарств і передавала на відповідальне зберігання. При цьому за висновками актів технічного огляду 24 одиниці сільгосптехніки загальною вартістю 1,8 мільйона гривень, отримані господарствами області за договорами фінансового лізингу, розкомплектовані й станом на 01.01.2013 перебували на відповідальному зберіганні в неробочому стані. Крім того, на кінець минулого року філією НАК «Украгролізинг» було списано заборгованість за 30 ліквідованими господарствами на суму 3,9 млн грн, тобто втрачена можливість накладання штрафних санкцій та повернення техніки.

Також Вам буде цікаво:

З турботою про білих птахів
З 2005 року ПАТ «Львівобленерго» у співпраці із галицькими орнітологами...

Бурштинська ТЕС потрапила до ТОП-10 українських підприємств, які забруднюють повітря
На сайті Міністерства екології та природних ресурсів України наведено 10...

Проект програми співпраці з розвитку телебачення між країнами Україною та Канадою
Ми раді, що можемо і Ми хочемо запропонувати свої можливості...

Всеукраїнський суботник
16.05.2011. 14 травня 2011р. був об`явлений Всеукраїнський суботник. В цьому...

У Чернігові покращення екологічного стану не відбулося
Це констатували фахівці Державної фінансової інспекції в Чернігівській області, зробивши...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу